ראשי יצירת קשר | גוגל פלוס | מפת האתר
עקבו אחרינו בפייסבוק  עקבו אחרינו ביוטיוב  עקבו אחרינו בגוגל+ 
מרכזיה : 09-8637777    שירות דלקנים : 09-8637757
ראשי  > דלקן סונול
טופס הצטרפות לדלקן סונול

דלקן סונול

 
הדפסה

אם אתה לקוח עסקי, עכשיו תוכל לשדרג את צי הרכב שלך לדלקן סונול. דלקן סונול פותח במיוחד עבור ציי רכב בכל סדר גודל, ומעניק לך יותר שליטה, יותר מידע, ויותר אמצעים לחיסכון בהוצאות הדלק.

לאתר לחצו כאן

 

דלקן סונול

 

מהו דלקן סונול?

 

זהו התקן ממוחשב ו'חכם' המאפשר תדלוק אוטומטי בכל תחנות סונול ברחבי הארץ, ללא צורך במזומנים או בכרטיסי אשראי. דלקן סונול ניתן להתקנה פשוטה בכל כלי רכב, פרטי או מסחרי, והופך את פעולת התדלוק לפשוטה, מהירה וללא טעויות. הדלקן מאפשר לנהגים לתדלק באופן עצמאי, עפ"י סוג הדלק שהוגדר מראש, ומאפשר שירות עצמי גם מחוץ לשעות פעילות התחנה.

 

דלקן סונול מהווה כלי עזר חשוב לקצין הרכב ומנהלי החברה, ומאפשר להם בקרה מדוקדקת על הוצאות צי הרכב.  הטכנולוגיה מאפשרת להציג באמצעות  אתר מאובטח את כל נתוני התדלוק החשובים, כגון מספר הרכב, סוג הדלק הנצרך על ידו, התחנה בה בוצעה העסקה שעת התדלוק וכן את פרטי הלקוח המשלם. מייד בעת התדלוק משודרים נתוני התדלוק למאגר נתונים מרכזי מאובטח, ומועברים ללקוחות, אחת לחודש, באמצעות דו"ח מודפס או ממוחשב.


חיסכון, בקרה, אמינות

 

שימוש קבוע בדלקן סונול יחסוך לך בירוקרטיה מרובה. במקום לעקוב אחרי עשרות ומאות חשבוניות תדלוק, אחת לחודש תקבל אליך חשבונית מס אחת. במקום לעקוב אחרי כל כלי רכב בנפרד, תקבל דיווח פרטני ואמין שיבטיח לך תשלום רק עבור כלי הרכב המורשים על ידך.

מעבר לזאת, דלקן סונול מאפשר לך לדעת בדיוק היכן תדלק כל רכב ורכב, ובאיזה סכום הייתה כל פעולה. הנתונים הסטטיסטיים היחודיים שדלקן סונול מספק יעזרו לך לעקוב אחרי תקינות כלי הרכב, ויתריעו בפני חריגות בצריכת הדלק.

זיהית חריגה חשודה? באמצעות תוכנת ה- on line החדישה של דלקן סונול, ניתן לחסום מיידית כל אפשרות תדלוק ברכב, באמצעות שיחה למוקד דלקן סונול העומד לשרותך בכל שאלה ועיניין.


רכישת מוצרים נלווים

 

על פי שיקול דעתך, דלקן סונול מאפשר לעובדיך לרכוש מוצרים נלווים בתחנות באמצעות קוד שמן, לחסום את השימוש בו, או לקבוע מגבלות שימוש בקוד השמן, בכל עת לגבי כל אמצעי תדלוק.

 

 

שירותים נלווים (החזר בלו)

 

הטכנולוגיה המתקדמת של דלקן סונול מאפשרת לתת מענה לצורכי הלקוחות, מאז כניסת התקנה להחזר הבלו בסולר, סונול משדרת מאות אלפי קבצי עסקאות של לקוחות הדלקן העומדים בקריטריונים של רשויות המס לקבלת החזר. כך מתאפשר החזר כספי מהיר ללקוחות ללא עיכובים מיותרים ומסורבלים, דבר החוסך זמן וכסף רב ללקוח.  

 

 

"דלקן סונול ישיר": קבל את המידע מייד

 

כמו לקוחות רבים, גם אתה תוכל להצטרף ל"דלקן סונול ישיר", וליהנות ממידע עדכני וזמין במשך כל החודש, ללא כל המתנה. "דלקן סונול ישיר" אוסף את המידע על התדלוקים השונים, ומשדר אותם לאתר האינטרנט המאובטח של החברה. הנתונים באתר זה מתעדכנים מדי 24 שעות, וכך תוכל  לבצע מעקב ברמה היומיומית, לשמור את הנתונים בכל תוכנה סטטיסטית, או לקבלם לתוך מערכת הניהול שלך.


מאות לקוחות מרוצים, עשרות אלפי כלי רכב

 

כשאתה מצטרף לשירות דלקן סונול אתה מצטרף למועדון איכות של מאות לקוחות עסקיים נאמנים ומרוצים, להם עשרות אלפי כלי רכב בדרכים. אתה מצטרף למערכת משופשפת ומתורגלת, שיודעת להעניק את השירות הטוב ביותר בתחומה. מערך השירות שלנו יודע לטפל בכל בקשה או תקלה, והוא זה שמשאיר את לקוחותינו הוותיקים נאמנים לנו במשך שנים רבות.

 

שני סוגי דלקנים, לכל סוגי כלי הרכב

 

לבחירתך, שני סוגים שונים של דלקני סונול: לכלי רכב קטנים ובינוניים, ולכלי רכב בהם יש צורך בקריאת מד אוץ ומדי תדלוק, כגון משאיות ואוטובוסים. בשני סוגי הדלקנים קיים מנגנון המבטל אותם מייד עם עקירתם מכלי הרכב, טכנולוגיה כחמה זו מונעת אפשרות  שימוש לרעה בדלקן.

 

 

להצטרפות ולקבלת פרטים נוספים פנה למוקד דלקן סונול :

טלפון: 09-8637757

דוא"לdalkanim@sonol.co.il  או  בטופס יצירת קשר

 

 


 

 שתפו בטוויטר שתפו בפייסבוק
שתף

אודות  |  מוצרים ושירותים  |  תחנות דלק סונול  |  סניפים  |  Sogood  |  נכסים  |  דרושים  |  סביבה וקהילה  |  מבצעים  | 
© כל הזכויות שמורות, סונול 2015 Created by Consist