סדרת פוקס רנולין B

סדרת פוקס רנולין B

מספר קטלוגי: 4493,4491
קבוצה: הידראוליקה וסיכה כללית ושמני מסלולים
תיאור המוצר:

תפקידן ומהימנות התפעול של מערכות הידראוליות תלויים במידה רבה באיכות הנוזלים ההידראוליים בשימוש, שמלבד העברת כוחות חייבים גם לאטום, לקרר ולסוך. מכיוון ששמנים הידראוליים נתונים למגוון של לחצים, הם חייבים לעמוד במספר דרישות. יש לשמור על יכולות אלו במהלך תקופת השירות של השמן והן חייבות למנוע בהתהוותם של תגובות ותוצרי לוואי בלתי רצויים. הדרישות המינימאליות ששמנים הידראוליים מסוג HLP חייבים למלא כלולות בתקן הגרמני DIN 51 524, חלק 2. תקן זה מתאר את קבוצת המוצרים כדלקמן: בשמנים הידראוליים מסוג HLP משתמשים בעיקר במערכות הידראוליות, שמכיוון שיש להם הינעים הידרוסטאטיים הן נתונות לעומס תרמי רב, איכול בשל כניסה של מים, או שהן זקוקות לשמן, אשר כולל בהתאם למשאבה או להינע ההידראולי תוספים לצורך הפחתה של שחיקה בשל חיכוך מעורב.

תקנים:
AFNOR E48-603
Cincinnati Milacron P-68, P-69, P-70
US Steel 136, 127
Denison HF-1, HF-2, HF-0
Ford M-6C32
2  ,DIN 51 524
Vickers 1-286-S, M-2950-S
LH/15/1General Motors LH/04/1, LH/06/1
Jeffrey No. 87
Lee Norse, 100-1
BF Goodrich 0152
למידע נוסף:

 דף מוצר

 דף בטיחות

מוצרים ושירותים

חיפוש מוצרים

מוצרים מומלצים

למנוע שלך מגיע את הטוב ביותר

למנוע שלך מגיע את הטוב ביותר

כנסו עכשיו לאחת מתחנות סונול ותרגישו את ההבדל בביצועים כבר ביציאה מהתחנה.

מידע נוסף
תרסיס שימון ושיחרור חלודה

תרסיס שימון ושיחרור חלודה

תרסיס לשימון ושיחרור חלודה + תוסף נאנו , תוסף שמן מנוע חדשני ומתקדם המבוסס על חומר ייחודי
מידע נוסף
גולדיזל

גולדיזל

דלק למנועי דיזל המכיל תוספים דטרגנטיים, תוספים לשיפור השריפה, תוספים למניעת הקצפה, קורוזיה (שיתוך) ויציבות כימית. משפר ביצועי מנועי הדיזל בזכות התוספים שהוא מכיל.
מידע נוסף
סולר להסקה

סולר להסקה

דלק לתנורים, מבערים ולמתקני חימום שונים הפועלים ליצירת חום ע"י שריפת דלק פחמימני קל ובעל תכולת גופרית נמוכה. תכונות הזרימה בקור של דלק זה מותאמת לעונות השנה.
מידע נוסף
מזוט קל

מזוט קל

דלק פחמימני המכיל בעיקר שאריות זיקוק ויכול להכיל גם כמויות קטנות של דלק תזקיקי. עשוי להיות מוגדר גם כמזוט מס. 4 לפי סיווג של ה ASTM או כמזוט שצמיגותו 450 שניות רדווד ב-100 מעלות פרנהייט.
מידע נוסף
קרוסין לשימוש כללי

קרוסין לשימוש כללי

דלק פחמימני המופק ע"י זיקוק נפט גולמי, דלק זה כמעט זהה לדס"ל. משמש לחימום ולהסקה של מתקנים בהם נדרשת הדלקה קלה ואיכות בעירה גבוהה במיוחד גם בטמפרטורות סביבה נמוכות (מתחת ל-0 מ"צ).
מידע נוסף
הידראולי 560

הידראולי 560

שמן הידראולי 560 הוא שמן מינרלי המיועד למערכות הידראוליות הפועלות בטמפרטורות נמוכות
מידע נוסף
סדרת פוקס רנולין PG

סדרת פוקס רנולין PG

שמני FUCHS RENOLIN PG הם שמני סיכה סינטטיים המיועדים לממסרות תעשייתיות ולסיכה כללית ומבוססים על גליקול פוליאלקילן. חשיבותם של חומרי סיכה על בסיס גליקול פוליאלקילן הולכת וגדלה.
מידע נוסף
סונוסק S-4L

סונוסק S-4L

שמן חיתוך לא מתחלב המכיל תרכובות גפרית. אינו מכתים מתכות אלברזליות. אורך חיים גבוה לכלי החיתוך וטיב פני שטח מעולה לעובד. אינו מכיל כלור.
מידע נוסף
מוביל שמן משאבת וואקום 100

מוביל שמן משאבת וואקום 100

שמן משאבות ואקום 100 הוא שמן מינרלי מעולה בעל מדד צמיגות גבוה לסיכת משאבות ואקום. בעל כושר היפרדות ממים ומאוויר ויציבות כימית גבוהה. השמן מכיל תוספים למניעת חמצון. השמן מצטיין בלחץ אדים נמוך ובנדיפות נמוכה.
מידע נוסף