חזון החברה

סונול, יותר מאנרגיה בשבילך

תחנות דלק בפריסה ארצית

סונול מתפעלת יותר מ- 230 תחנות תדלוק ציבוריות גדולות, כ- 187 מהן באמצעות חברת הבת "ספרינט", וכן עשרות תחנות פנימיות המופעלות בקיבוצים ובמושבים. בתחנות מותקנת מערכת ממוחשבת לתדלוק ציי רכב המכונה דלקן סונול. מערכת זו מייעלת למנוייה את תהליך התידלוק בתחנה ומקצרת את זמן השהות בה, וכן מקנה למנהל צי הרכב שליטה ומעקב נוחים ואמינים.
בתחנות סונול ניתן לתדלק בשירות עצמי ולהנות מהנחות ביחס למחיר בשירות מלא.

ראה על המפה

סונול, יותר מאנרגיה בשבילך

חדשנות, איכות, חזון
 
בפעילותה הענפה, מקפידה סונול לעמוד בסטנדרטים המוכתבים על ידי חזון החברה. היא עושה מאמצים רבים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לעמוד בקדמת הטכנולוגיה, בדרישות הבטיחות ובתקני איכות הסביבה.
 
סונול, על עובדיה ומנהליה, מחוייבת לשיפור השירות ללקוחותיה, לעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה ולשתף פעולה באופן מלא עם בעלי התחנות והסוכנים שלה. סונול תמשיך לחדש וליזום, ללמוד ולהדריך, כל זאת מתוך ההכרה העמוקה שטובת הלקוח עולה תמיד בקנה אחד עם טובתה שלה, ותוך שמירת קשר הדוק עם הלקוחות באמצעות שירות הלקוחות.
בבסיס הפעילות של כל חברה עומד חזון ה"אני מאמין" שלה. אנחנו, בסונול, בחרנו להציב במרכז הפעילות שלנו את ההתחייבות להעניק לך יותר. יותר מאנרגיה, יותר מדלק, יותר משירות. בכל מפגש איתנו תגלה ערכים שתוכל להזדהות איתם:

 

הגינות

אבן היסוד לכלל הפעילות שלנו כחברה, היא ההקפדה על כללי האתיקה העסקית, תוך שמירה על אמות מוסר גבוהות. אנו מחויבים לפעול ביושר ובהגינות, תוך פתיחות ושקיפות עם לקוחותינו, שותפינו, ועובדינו בחברה.

איכות

העוצמה המקצועית שלנו טמונה במצוינות: בשירות מצוין, במוצרים מצוינים ובניהול מצוין. לפיכך אנו מקפידים על איכות מרבית ובלתי מתפשרת בכל תחומי פעילותינו, תוך חתירה מתמדת להתחדשות בתחום פתרונות אנרגיה מתקדמים ושירותים נוספים.

ידידותיות

בין אם מדובר בסביבה האקולוגית, בסביבה האנושית או בסביבה העסקית - אנחנו מתחייבים לפעול בה בידידותיות מרבית. יחדיו נהפוך את סונול לחברה שלקוחותיה נהנים מערך מוסף לשירותיה ולמוצריה, שהשותפים לה רוצים לעבוד איתה, ושאיכות הסביבה היא נר לרגליה.

תחנות דלק בפריסה ארצית

סונול גאה להיות חלק מהנסיעה שלכם בכל רחבי הארץ כבר למעלה מ-100 שנה, ולתפעל למעלה מ-240 תחנות דלק וכ-200 חנויות נוחות עם שירות אישי ומקצועי 24/7בתחנות סונול תוכלו גם ליהנות מדלקן סונול, שמייעל ללקוחות את תהליך התדלוק ומאפשר למנהל צי הרכב שליטה מלאה ומעקב אמין.

ראה על המפה